G5 Selülit Masajı

G5 Selülit Masajı

G5 Selülit Masajı

Yazı Kodu : G5 Selülit Masajı

G5 nedir?

Vibrasyonlu masaj cihazının adı G5’tir. Güçlü motoru ve kademeli olarak titreşim ayarlama özelliği olan G5 masaj cihazının farklı bölgelere göre çeşitli başlıkları bulunmaktadır. Cihazın dakika kurma mekanizması ile her bölgeye eşit bir çalışma süresi sağlanmış olur. Yoğun titreşimli bir cihaz olan G5 ile bir bölgede 20 dk. çalışılması gerekmektedir.

G5 Cihazının Başlıkları

  • 4 top başlık aparatı bölgesel yağları parçalamak için kullanılır
  • Tırtıklı başlık aparatı selülit giderme için kullanılır
  • Yuvarlak çıkıntılı başlık ise relax masaj için kullanılır

G5 ne işe yarar?

G5 cihazı, uzun yıllardan beri kullanılan, motor gücü ve başlıkları gelişerek günümüze kadar gelen yoğun titreşimiyle kan dolaşımını hızlandırarak; bölgesel incelmede, selülitlerin tedavi edilmesinde, huzursuz bacak ağrılarında, bacakta ve basendeki lipomların azalmasında, vücuttaki laktik asitin ve ödemlerin atılmasında yardımcı olur. Uygulanan bölgede kan dolaşımı hızlandığı için, G5 uygulaması sonrası yoğun bir sıkılaşma ve incelme görülür.

G5 nasıl uygulanmalıdır?

Hiçbir yan etkisi bulunmayan 18 yaş üstü herkese güvenle uygulanan G5 masajı, selülit gidermede ve bölgesel incelmede en sağlıklı ve kesin sonuç veren bir uygulamadır. G5 masajı; selülit yağları, jelleri veya losyonları ile uygulanmalıdır. Bir bölge için 10 seans önerilmektedir. Haftada 2 veya 3 gün düzenli seanslara girmek başarıyı arttıran unsurlardır. G5 masajını destekleyen pasif jimnastik ve lenf drenaj cihazlarıyla bölgeye göre 2 ila 8 cm incelme görülmektedir. G5 cihazı ile selülit gidermede başarı oranı %95’tir.

G5 cihazının yan etkileri var mıdır?

G5 cihazı yoğun titreşimli masaj cihazıdır ve bilinen ciddi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Selülitin yoğun olduğu bölgelerde  G5 cihazının güçlü vibrasyon etkisinden dolayı morarmalar görülebilir bunlar  geçici olup sağlığa hiçbir zararı yoktur.

G5 masaj cihazının diğer sıkılaştırma ve selülit giderici cihazlardan farkı nedir?

Piyasada farklı onlarca sıkılaştırma ve selülit giderici cihaz ve bunları yapan salonlar mevcuttur. G5 cihazının en büyük farkı herkesin güvenle uygulatabilecek olmasıdır. Diğer sistemlerde veya cihazlarda hasta geçmişi çok önemlidir. Tiroid, diyabet, tansiyon hastalarına veya kronik herhangi bir rahatsızlığı olan kişilere uygulanmaması gereken bazı cihazlar mevcuttur. Bu cihazların hangileri olduğunu salonunuzdaki uzmanlarımıza danışabilirsiniz. G5 cihazı karaciğere veya böbreğe ya da dolaşıma herhangi bir yük yüklemez tam aksine metabolizmayı hızlandırır, hücreler arası oksijen geçişini arttır, kasların spazmını giderip çalışmasını sağlar ve vücuttan toksinleri atarak daha dinç sağlıklı ve enerjik yapar.

 

Selülite kesin çözüm, G5 Selülit masajı, selülit tedavisi, masaj aletleri, selülit giderici, izmir bölgesel incelme, izmir selülit tedavisi, izmir güzellik merkezi, estetik ve güzellik, bacaktaki selülitler nasıl geçer, selülit nedenleri, selülit nasıl geçer

 

whatsapp